Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 700/40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

Děvín bojuje o první místo v soutěži o nekrásnější horu ČR

V těchto dnech odstartovalo závěrečné hlasování o nejkrásnější horu České republiky! V předchozích kolech jste mohli vybírat z celkem 30 vrcholů tu nej desítku. Z toho 15 vrcholů nominovala redakce Trekingu a 15 vrcholů bylo do ankety zařazeno na základě čtenářských nominací.

Z těch vybrala redakce po pěti vrcholech s nejvyšším počtem hlasů. Nyní tedy můžete vybírat z desítky vrcholů ten nejkrásnější. Svou volbu dobře zvažte, neboť hlasovat můžete pouze jednou, opakování není povoleno. Svůj hlas můžete ještě posílit prostřednictvím anketního lístku, jenž byl otištěn v časopise Treking 1/2010, který by měl být v příštím týdnu na novinových stáncích.


Obecná definice krásy neexistuje, proto bude volba vždy krajně subjektivní. Mezi nominované vrcholy se dostal nám dobře známý a našim srdcím blízký Děvín, který od čtenářů momentálně získal 35 % hlasů a drží první místo. Druhé místo zatím drží Lysá Hora s 33 % hlasů. Všechny ostatní nominované vrcholy zůstali daleko za první dvojicí, která svede souboj o vaše srdce.

Hlasování probíhá od 11. března do 31. května 2010. Oficiální vyhlášení výsledků ankety proběhne dne 15. června 2010.

 

Hlasovat pro nejkrásnější horu České republiky a možná právě pro Děvín
můžete po kliknutí ZDE

 

Fotogalerii snímků Pálavy otevřete kliknutím na obrázek ...

 

Foto: Ing. Zdeněk Karber

15-03-2010 PV