Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 700/40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

Devatenáctý štěpánský memoriál vyhráli Romanovci

Svátek sv. Štěpána je ve Velkých Pavlovicích bez jediného roku již dvacet let zasvěcen sportu, turnaji v sálové kopané. Ve sportovní hale při ZŠ a gymnáziu se tak i letos, dne 26. prosince 2012, uskutečnil fotbalový Memoriál Vladislava Trsťana v malé kopané, jako vzpomínka na vynikajícího fotbalistu a výborného kamaráda, který předčasně opustil nejen zelený pažit mezi dvěma brankami, ale i své přátele, rodinu, tento svět... Letošního 19. ročníku se zúčastnilo 16 mužstev ve 4 skupinách. Zvítězili brněnští Romanovci, druhou příčku vybojovaly velkopavlovické Padělky, bronz BOCA tým.

Do kvarteta finalistů prošly sítem vzájemných vyřazovacích zápasů týmy BOCA a Kepák Team, které se utkaly o třetí a čtvrté místo. Třetí místo na bedně nakonec obsadil BOCA tým, Kepákům připadla pověstná bramborová medaile. Výsledek 3:0.

O první a druhý stupínek bedny se porvaly týmy Padělky a Romanovci s konečným výsledkem 0:4 pro Romanovce, zlaté hochy z Brna.

Nejlepším hráčem turnaje byl vyhlášen Patrik LEVČÍK, nejlepším gólmanem Tomáš BÁŤA a nejlepším střelcem s 12 vstřelenými brankami David CUPÁK.

 

Sláva vítězům, čest poraženým ☺!

 

Karolína Bártová


 

Fotogalerii z 19. ročníku MEMORIÁLU VL. TRSŤANA
v malé kopané otevřete kliknutím na obrázek...

 

Foto © 2012 Jiří Otřel

 

 

27-12-2012-BK