Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

Devatenáctý školní rok zahájen

Po rozsáhlých stavebních úpravách byl v úterý 1. září 2015 zahájen pro studenty našeho gymnázia devatenáctý školní rok. Napětí, nervozita a očekávání byly vidět na tvářích studentů prvních ročníků, kteří usedli do školních lavic na gymnáziu poprvé. Právě pro ně bylo připraveno slavnostní zahájení v aule školy, kterého byl přítomen i starosta města pan Ing. Pavel Procházka.

Pan starosta ve svém vystoupení zdůraznil význam střední školy pro město a popřál novým studentům úspěšný školní rok 2015/2016 na dlouhé cestě za vzděláním. Ředitel školy představil studentům a přítomným rodičům třídní učitelku 1. A -  Mgr. Janu Zavadilovou a třídní učitelku Primy - Mgr. Janu Lorenzovou. Ředitel školy přítomné seznámil s posláním školy a popřál studentům, aby se co nejdříve zadaptovali na nové prostředí a vytvořili pracovité kolektivy.

Ostatní studenti jako „ostřílení mazáci“ bez potíží přicházeli se spoustou zážitků do svých uklizených tříd, kde je čekali spolužáci a jejich třídní vyučující. V tomto školním roce bude novou maturitní zkoušku ve dvou třídách skládat 33 studentů.

Všem žákům školy, stejně jako vyučujícím přejeme úspěšný předjubilejní devatenáctý školní rok.

 

PaedDr. Kropáč Vlastimil
ředitel školyFotogalerii ze zahájení nového školního roku na gymnáziu
otevřete kliknutím na obrázek...

 

Foto © 2015 Archiv Gymnázia Velké Pavlovice


01-09-2015 PV