Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 700/40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

Deváťáci v Bludišti nezabloudili

Bludiště je zábavný soutěžní pořad ostravské televize. A právě zkusit své štěstí v tomto soutěžním klání se vydali žáci ZŠ Velké Pavlovice ve středu 7. října 2015. Pro svůj tým si zvolili název Bubliny. Jsou prý hravé, pořád neposedně poletují a mají rády volnost, stejně jako oni.

Soutěžní družstvo tvořili hoši ve složení Jan Procinger, Martin Bank, a dívky Natálie Čačíková a Anna Šimková. Soupeřem jim bylo družstvo ze Základní školy Most u Jablůnkova, které v ranním klání vyhrálo. Naše družstvo s nimi drželo krok a se střídavými úspěchy získávalo bludišťáky. Nakonec měla vše rozhodnout tajenka, kde měl náš tým 4 nápovědy a za body si dokoupil ještě dvě. Ale štěstí nám nepřálo. Tajenku se nepodařilo uhádnout ani nám, ani soupeři, kteří nakonec vyhráli o rozdíl bodů.

A co bylo skryto za vynálezem minulého století??? Nápověda byla: klávesnice, rukavice, letopočet, kopírák. Už to víte? No přece psací stroj!!

A kdy nás uvidíte? Již 21. listopadu 2015 na ČT 1.

Ing. Lenka Bukovská


 

Fotogalerii z natáčení Bludiště otevřete kliknutím na obrázek...

 

Foto © 2015 Archiv ZŠ Velké Pavlovice


09-10-2015 PV