Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 700/40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

Deváťáci pojedou do BLUDIŠTĚ, už po čtvrté!

Bludiště je zábavný soutěžní pořad České televize, studia Ostrava. A právě zkusit své štěstí v tomto soutěžním klání pojedou žáci 9. ročníků v termínu 10. - 12. března 2014. Pokud se jim podaří v prvním kole vyhrát a postoupí, zasoutěží i následující den. A tak v těchto dnech proběhne výběr čtyř členů soutěžního týmu a dvou náhradníků. Zbytek obou tříd bude potom při samotném natáčení tvořit bouřlivě fandící publikum.

Kromě družstva si žáci musí vymyslet vhodný název svého týmu, výstižný pokřik a vyrobit nezbytné transparenty.

Je dobré zde také připomenout, že se Základní škola Velké Pavlovice zúčastní této soutěže již počtvrté. Poprvé to bylo v roce 2008, kdy družstvo ve složení Roman Halm,Tereza Pláteníková, David Bystřický a Jiří Schäffer vyhrálo cekem třikrát za sebou a odvezlo si domů zlatého Bludišťáka. Podruhé to bylo v roce 2010, kdy družstvu ve složení Pavel Hanzálek, Tomáš Ondra, Veronika Halmová, Marie Jurenová se již tak nedařilo a nepostoupilo do dalšího kola a potřetí tým v roce 2012  ve složení Michal Procinger, Martin Knápek, Filip Cvan, Jakub Procinger neuhodli tajenku a nepostoupili dále.

A co dodat na závěr? Hodně štěstí a pevnou ruku při výběru otázek!

Ing. Lenka Bukovská


 

Soutěžní pořad České televize Ostrava BLUDIŠTĚ

 

 

 

09-01-2014-BK