Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 700/40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

Deváťáci měli derniéru

Ve čtvrtek 28. června 2012 se s jednodenním předstihem rozloučili žáci devátých ročníků se školou. Žáci devátých tříd si tento den budou pamatovat až do konce života. Tímto dnem končí jejich povinná školní docházka a začíná nová životní etapa. Po prázdninách nastoupí na střední školy, budou se setkávat s novými spolužáky, hodnotit jiné učitele, poznávat věci, se kterými se na základce třeba vůbec nesetkali.

Rozloučení s letošními devátými ročníky proběhlo na Městském úřadě ve Velkých Pavlovicích. Žáky a ostatní hosty přivítaly třídní učitelky Lenka Veverková a Jaroslava Procházková. Svým slovem k přítomným také promluvili ředitel školy RNDr. Ludvík Hanák a zastupitel Zdeněk Krčmař. Z jejich rukou byla předána závěrečná vysvědčení.

Poté si vzali slovo samotní žáci, kdy z úst jejich zástupců Michala Procingera a Anny Hiclové zaznělo poděkování učitelům za jejich výdrž a snahu něco děti naučit. Na důkaz díků byly předány učitelkám a učitelům květiny. Na závěr nechyběly ani slzičky, které budou snad pro všechny slzami štěstí.

 

Žákům naší školy přejeme hezké prázdniny a zasloužilý odpočinek.
Devátým ročníkům úspěšný nový životní start
a na ostatní žáky se v září těší všichni zaměstnanci naší školy.

 

Fotogalerii z rozloučení s devátými ročníky otevřete kliknutím na obrázek...

 

Foto © 2012 Věra Procingerová

30-06-2012 PV