Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

Deváťáci jedou do Bludiště, už po třetí!

Bludiště je zábavný soutěžní pořad České televize, studia Ostrava. A právě zkusit své štěstí v tomto soutěžním klání pojedou žáci 9. ročníků v pondělí dne 16. ledna 2012. Pokud se jim podaří v prvním, tedy pondělním kole vyhrát a postoupí, zasoutěží i následující den. A tak v těchto dnech proběhne výběr čtyř členů soutěžního týmu a dvou náhradníků. Zbytek obou tříd bude potom při samotném natáčení tvořit bouřlivě fandící publikum.

Kromě družstva si žáci musí vymyslet vhodný název svého týmu, výstižný pokřik.a vyrobit nezbytné transparenty.

Je dobré zde také připomenout, že se Základní škola Velké Pavlovice zúčastní této soutěže již potřetí. Poprvé to bylo v roce 2008, kdy družstvo ve složení Roman Halm,Tereza Pláteníková, David Bystřický a Jiří Schäffer vyhrálo cekem třikrát za sebou a odvezlo si domů zlatého Bludišťáka. Podruhé to bylo v roce 2010, kdy družstvu ve složení Pavel Hanzálek, Tomáš Ondra, Veronika Halmová, Marie Jurenová se již tak nedařilo a nepostoupilo do dalšího kola.

 

A co dodat na závěr? Hodně štěstí a pevnou ruku při výběru otázek!

 

 

05-01-2012-BK