Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 700/40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

Deváťáci Bludiště nepodcenili, dali se na horolezectví

Ve čtvrtek 5. března 2014 se vybraní deváťáci, včetně jednoho osmáka, ze ZŠ Velké Pavlovice zúčastnili vydatné přípravy na natáčení soutěžního pořadu České televize Ostrava – Bludiště. Za účelem fyzického tréninku si vyrazili vyzkoušet lezeckou stěnu do Břeclavi.

Natáčení oblíbené soutěže Bludiště se naši žáci zúčastní již toto pondělí 10. března a pevně doufáme, že i následného postupového kola druhého dne, tedy 11. března. To ovšem předpokládá úspěch v prvním kole, proto držme palce.

A protože realizační tým v čele s paní učitelkou Lenkou Bukovskou nechtěl ponechat nic náhodě, seznámil se na vlastní kůži a hlavně hmat s technikou lezení na umělé lezecké stěně, včetně techniky uvazování a jištění. To vše totiž bude nedílnou součástí již zmíněného soutěžního pořadu.

Sice nejen to, ale i jistá dávka vědomostí. Bez nadsázky již nyní můžeme prozradit, že do soutěžního týmu jsou nominováni žáci, kterým pevně věříme. Doufáme, že toužené vítězství na čtvrtý pokus s přehledem vybojují.

Ing. Lenka Bukovská


 

Fotogalerii z příprav deváťáků na lezecké stěně pro soutěžní pořad BLUDIŠTĚ
otevřete kliknutím na obrázek...

 

Foto © 2014 Archiv ZŠ Velké Pavlovice

 

 

10-03-2014-BK