Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 700/40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

Deváťáci besedovali na radnici, se starostou a tajemnicí

V pátek 26. září 2014 jsme se v hodině občanské výchovy vydali na radnici, kde nás očekával pan starosta a tajemnice Městského úřadu Velké Pavlovice. S paní učitelkou Prokešovou, která nás vyučuje občanskou výchovu, kde aktuálně probíráme téma občan, a ta nám zajistila příležitost dozvědět se to z první ruky.

Pan starosta začal o vedení města, zjistili jsme kolik členů má zastupitelstvo našeho města a že v blízké době budou volby do zastupitelstva. Následovalo téma o dotacích, odkud se dotace dostávají např. z Evropské unie a také na co se využívají.

Všechny nás zajímalo, jaké plány má město se sokolovnou a kinem, které už dlouho dobu není využito, nemuseli jsme se ani ptát a naše otázky byly za chvíli zodpovězeny, i na koupaliště došla řeč.

Minuty ubíhaly rychle a my se ani nenadechli a byl konec hodiny. Celá třída byla nadšená. Děkujeme panu starostovi, že si na nás našel čas a paní učitelce, že nám to umožnila.

 

Žákyně 9. ročníku Iva Pazderková a Michaela Otřelová, www.zs.velke-pavlovice.cz


 

Žáci 9. třídy ZŠ Velké Pavlovice na besedě na radnici města Velké Pavlovice

 

Foto © 2014 Mgr. Veronika Prokešová

 

 

29-09-2014-BK