Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 700/40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

Dětské ŠIBŘINKY v režii hasičů, plné novinek i evergreenů!

První březnová neděle s pěkným trojkovým datem 3. 3. 2013 patřila ve Velkých Pavlovicích dětem, maskám, hudbě, tanci, soutěžím, sladkostem, smíchu, pestrobarevným balónkům, konfetám... určitě jste již uhádli, že ničemu jinému než karnevalu, u nás pořádaném již tradičně místními hasiči. A tak jako vždy, i letos bylo plno. Dětí se sešla ohromná síla, která vesele rozšvitořila sokolovnu od sklepa až po půdu. Celému tomu roztodivnému hemžení vévodil na pódiu nesmrtelný DJ Tonny Schäffer, který uváděl nejen písničky, ale také řadu zábavných soutěží o sladké ceny.

Pro letošek připravili hasiči – pořadatelé několik zbrusu nových her a také oprášili skoro zapomenuté soutěže „z archivu“. Jednou z novinek byla třeba „opičí dráha“ nebo přetahování lana jištěným z obou stran silnými jedinci z řad rodičů, ze starších her pak hasiči vyrukovali s prý snad nebezpečným skákáním v pytli. Naše děti jsou však šikovné a tak k žádnému pádu či zranění nedošlo. Pytlovaná přinesla malým plesajícím jen a jen radost.

Tak jako každý rok nechyběla ani tombola a to co se nepodařilo rozdat v neděli přímo na maškarním bále, odputovalo v pondělí ráno do mateřské školy, jako dar malým školkaříkům. I vstupné bylo v tradiční výši, tedy „dobrovolné“. Jeho výtěžek bude využitý pro potřeby znovu obnoveného a velmi aktivního kroužku „Mladých hasičů“ při SDH Velké Pavlovice.

 

Doufáme, že se děti i jejich dospělý doprovod dobře bavily
a že se příští rok opět na dětských Šibřinkách setkáme!

Karolína Bártová


 

Fotogalerii z DĚTSKÉ MAŠKARNÍ DISKOTÉKY
otevřete kliknutím na obrázek...

 

Foto © 2013 Radek Nesvadba

 

 

04-03-2013-BK