Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 700/40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

Děti z Dětského domova opět ve Velkých Pavlovicích

V neděli, 17. července 2016, dorazila do Velkých Pavlovic osmičlenná výprava z Dětského domova ze Štítů v Orlických horách. Již podruhé strávilo, sedm dětí a jedna teta, týden na pobytovém táboře v Ekocentru Trkmanka s názvem „Po stopách tradic“.

Děti Jaruška, Natálka, Tomášek, Michalka, Petřík, Mikulášek a Lukášek, prožily týden plný řemesel, tradic, zábavy a her a také poznali nové kamarády.

Ženy z Dámského klubu pozvaly děti do cukrárny na zmrzlinový pohár a strávily s nimi hezké nedělní odpoledne. Také Městský úřad a Infocentrum nezůstaly pozadu a stejně jako vloni byly pro tyto děti nachystány od jejich zástupců dárkové balíčky.

Loučení s malými táborníky bylo bolestné, ale doufáme, že se nám opět podaří získat finance a příští rok se s dětmi zase uvidíme.

Za týdenní pobyt dětí z Dětského domova ve Štítech je nutno poděkovat Vám, občanům Velkých Pavlovic a okolí, sponzorům, ale také účinkujícím, kteří se zúčastnili benefičního koncertu pořádaného za tímto účelem v zimě loňského roku.

Tímto si Vás také znovu dovoluji pozvat na 3. benefiční odpoledne,
které se bude konat 27. listopadu 2016v Sokolovně ve V. Pavlovicích
a bude opět věnováno dětem z Dětského domova ve Štítech.
       

 

Za Dámský klub a Ekocentrum Trkmanka Zuzana Pecháčková


 

Fotogalerii z pobytu dětí z Dětského domova Štíty ve Velkých Pavlovicích
otevřete kliknutím na obrázek...

 

Foto © 2016 Archiv Ekocentra Trkmanka a Dámského klubu Velké Pavlovice

 

 

 


11-08-2016-BK