Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 700/40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

Děti z DDM prožily strašidelnou Halloweenskou noc ...

Noc z 27. na 28. října 2007 se pro partu mladších lidiček stala další nezapomenutelnou. Slavili jsme spolu totiž Halloween a uspořádali skvělou párty se zajímavým programem a několika překvapeními a také strašidláckými kulinářskými specialitami.

V 17.00 hodin na DDM Velké Pavlovice dorazili čarodějky, upíři, pavoučí ženy a další malí ďáblíci. Společně jsme si vyrobili dýňové masky a vyzkoušeli si malou exkurzi do amerických zvyků. Po zvládnutí hry „Trick or treat?“ jsme vyrazili do ulic, abychom získané poznatky uplatnili i v praxi. Po návratu z procházky, která nám velmi prospěla, ještě strašidýlka čekal velký lentilkový souboj a další chody. Postupně jejich jazýčky ochutnali tajemství pavoučí kuchyně, svěžodušky proti upířímu kousnutí a strouhaná čertí kopýtka. Večer příjemně završila strašidlácká videotéka, navštívila nás Superstar mezi čarodějnicemi, slavná Saxana, i jiné obávané postavy.

Po probuzení ještě následovala snídaně (podával se odvar z myších ocásků, pekelné kakao i ďáblova smažená kopýtka) a všechna strašidýlka se spokojeně rozletěla do domácích slují.

Příště se Ta-He (jak se náš milý spolek jmenuje) sejde 24. listopadu 2007 na „Cestování časem aneb sci-fi párty“. Do Ta-He se na DDM může přihlásit každý, kdo s námi byl nebo chce vyrazit na tábor. V Ta-He se setkáte se spoustou vedoucích a instruktorů a zažijete mnoho nového možná i při oprašování starých zážitků.

                                                                                                                                                                                      Organizační tým Ta-He

 

Z Halloweenské noci plné stašidel, duchů a přízraků ...