Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

Děti to na maškarní diskotéce roztočily o sto šest!

V neděli odpoledne, dne 6. března 2011, patřila sokolovna výhradně dětem, pohádkám, zvířátkům, světu fantazie, avšak především – maskám! Konala se zde pod taktovkou místních hasičů každoroční Dětská maškarní diskotéka. Masek se sešla ohromná spousta a pokud byste hledali nějakou chybějící pohádkovou bytost či zvířátko, určitě byste tvrdě narazili. Po sále se proháněla a tančila snad celá pohádková, zvířecí i rostlinná říše.

Pořadatelé, tedy členové Sboru dobrovolných hasičů Velké Pavlovice, si pro děti připravili řadu vtipných a akčních soutěží o sladké ceny, vzali je do tanečního vláčku doprovázeného písničkou "Jede, jede mašinka" a také dětem připravili bohatou tombolu plnou hraček a cukrovinek.

Příjemným odpolednem provázel slovem starosta SDH Petr Hasil, hudbou DJ Tonda Schäffer. Vstupné bylo dobrovolné, díky štědrosti všech příchozích se podařilo vybrat 3.000,- Kč. Tato částka bude použita na nákup hraček pro děti z místní mateřinky.

 

Díky bohatým fotogaleriím se můžete na chvíli na dětský maškarní bál vrátit…

 

Fotogalerie * I (Foto © 2011 Milán Pecka) – otevřete kliknutím ZDE
Fotogalerie * II (Foto © 2011 Karolína Bártová) – otevřete kliknutím ZDE

 

Foto © 2011 Karolína Bártová

 

A nebo se podívat na krátké video Videostudia Grégr Velké Pavlovice

 

 

 

07-03-2011-BK