Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 700/40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

Děti se pustily do adventního tvoření, na "Domečku"

Středisko volného času při ZŠ Velké Pavlovice uspořádalo v úterý 27. listopadu 2012 první adventní tvoření - výrobu adventních věnců. Celkem 11 dětí si dalo sraz na Domečku a pustilo se do práce. K dispozici měly polystyrénové korpusy, túji, vázací drát, šišky různých velikostí, slaměné ozdůbky, barevné stuhy a různé malé doplňky.

Jejich prvním úkolem bylo „zabalit“ bílý korpus zeleným obalem z túje. Každý se ponořil do tvoření s velkou vervou a první zelené věnečky se začaly objevovat na stole. Potom paní Bukovská zapnula tři tavné pistole a začala krášlící fáze.

Děti si nejdříve vybraly potřebné doplňky, naskládaly je na věneček, ohodnotily svoji volbu a potom následovalo připevnění pomocí tavné pistole. Svíčky si každý donesl z domu podle svého vkusu. Ty byly dodány na věneček v průběhu tvoření.

A výsledek??? Všichni obstáli na jedničku. Kromě děvčat se akce zúčastnil i jeden hoch a práce se mu strašně líbila. A co nás čeká příště při druhém adventním tvoření? Vánoční ozdoby z keramické hmoty, které si budeme sami vybarvovat.

Ing. Lenka Bukovská, SVČ při ZŠ Velké Pavlovice

 

Fotogalerii z prvního advetního tvoření na domečku - ADVENTNÍ VĚNCE
otevřete kliknutím na obrázek...

 

Foto © 2012 Ing. Lenka Bukovská

 

 

28-11-2012-BK