Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

Děti hrály a zpívaly pro Keňu

Malé muzicírování rovná se velká pomoc – i tak by se dalo charakterizovat páteční vystoupení dívčího pěveckého sboru a mladé dechovky ZUŠ Velké Pavlovice na charitativní akci pořádané místním gymnáziem z názvem „Apríles aneb Hudbou pro Keňu“.

Páteční hudební odpoledne a večer, které se uskutečnily přesně na apríla – tedy 1. dubna 2011, se skládaly ze dvou programových bloků. První z nich patřil právě vystoupení souborů ze ZUŠ, druhý pak koncertům hudebních skupin a zazpívala zde také Jana Tesařová, muzikálová herečka pocházející z našeho města.

Ptáte se proč Hudbou pro Keňu? Výtěžek ze vstupného bude věnován malému chlapci z chudého afrického státu Keňa, o kterého se studenti našeho gymnázia „starají“ v rámci projektu „adopce na dálku“.

Zpěvačky Dívčího pěveckého sboru ZUŠ pod vedením Květoslavy Jarošové a Mileny Karberové a Mladá dechovka pod taktovkou MgA. Zbyňka Bílka jsou velmi potěšeny, že se mohly se svým vystoupením této charitativní akce zúčastnit a přispět tak dobré věci!

 

Fotogalerii z vystoupení souborů ZUŠ na charitativní akci gymnázia
Apríles aneb Hudbou pro Keňu otevřete kliknutím na obrázek...

 

Foto © 2011 Karolína Bártová

 

03-04-2011-BK