Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 700/40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

DĚTI DĚTEM * Benefiční koncert

Dámský klub ve spolupráci s Ekocentrem Trkmanka uspořádaly 29. listopadu 2015
v pořadí již druhý
BENEFIČNÍ KONCERT pro děti z Dětského domova ve Štítech.

Letos jsme pojali koncert trochu víc podomácku. Oslovili jsme místní školy, soubory a umělce s žádostí o účast na benefičním koncertu. Všichni souhlasili a ochotně a zdarma se zapojili. Příjemná změna proti loňskému roku byla i ta, že se koncertu účastnili nejen dospělí zástupci dětského domova, ale také samotné děti.

Bylo příjemné sledovat a poslouchat rozverné čertíky ze školky, nebo divadelní představení souboru Škrpálek z gymnázia. V hiphopovém rytmu se představili členové taneční skupiny N.C.O.D..  Mohli jsme si také zazpívat a to třeba se zpěvačkami ze základní umělecké školy, s cimbálovou muzikou Lašár nebo s mužáckým Presúzním sborem. Mluveným slovem celý koncert prováděli a role konferenciérů si vyzkoušeli studenti z gymnázia.

Po skončení byly předány vedoucímu dětského domova peněžité i věcné dary od sponzorů a také celý výtěžek z pořádané akce, který činil 11.340,- Kč.

Všem sponzorům, účinkujícím i hostům ještě jednou děkujeme.

Za Dámský klub a Ekocentrum Trkmanka Zuzana Pecháčková


 

Fotogalerii z BENEFIČNÍHO KONCERTU pro děti z Dětského domova ve Štítech
otevřete kliknutím na obrázek...

 

Foto © 2015 Radek Nesvadba

 

 


02-12-2015-BK