Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 700/40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

DĚTI DĚTEM aneb DEN DĚTÍ pro mateřinku :-)!

Děti z mateřské školy strávily ve středu dopoledne, dne 6. června 2012, krásný sportovní den na hřišti za budovami ZŠ a gymnázia, kde pro ně bylo připraveno celkem 9 soutěžních disciplín ke Dni dětí. A proč zrovna v tento čas? Původně se měla celá akce uskutečnit v lesoparku u Trkmanky a to přesně na MDD, tedy v pátek 1. června, ale počasí tomu snad už z úcty k letité tradici nepřálo a tak byla celá akce posunuta a přemístěna právě sem.

Celkem 78 dětí ze čtyř oddělení mateřinky si na hřišti vyzkoušelo skákání v pytli, podlézání laťky, prolézání pavoučí sítě, slalom mezi kužely, lovení rybičky v lahvi, házení šišek do koše, skákání panáka a hledání korálku v trávě.

Odměnou za každý splněný zapeklitý úkol bylo jedno razítko do kartičky. To jste měli vidět tu radost a úsměv od ucha k uchu, když se zcela zaplnila!

Poděkování za vzornou spolupráci při organizaci Dne dětí pro mladší kamarády z mateřinky patří žákům 7.A, kteří si vzali celou akci na svá bedra a také Městu Velké Pavlovice za finanční podporu.

Ing. Lenka Bukovská

 

Fotogalerii ze sportovní oslavy MDD dětí z mateřinky
otevřete kliknutím na obrázek...

 

Foto: Archiv SVČ při ZŠ Velké Pavlovice

 

 

07-06-2012-BK