Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 700/40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

Derniéra výstavy o táborničení na Morávce

Slavnostní derniérou skončila výstava na Ekocentru Trkmanka s názvem „Dvacet let Morávky aneb Morávka ve vzpomínkách“. Na ukončení výstavy přišla řada současných i bývalých táborníků a oddílových vedoucích. Všichni si znovu prohlédli bohatou fotogalerii jednotlivých let tábora, zhlédli videoukázky z táborové činnosti a navzájem si připomněli zážitky, které na táboře zažívali.

Milé překvapení přichystali oddíloví vedoucí pro organizátorku tábora Ing. Marii Šmídovou. Při předávání kytice a velkého obrazu s fotkami všech účastníků dvaceti let tábora nezůstalo mnohé oko suché.

Na úplný závěr proběhla symbolická dražba táborových vlajek. O některé z nich se strhla slovní bitva, ale nakonec si každý odnesl kus Morávky domů podle svého přání.

Doufáme, že tábor Morávka bude nadále pokračovat a děti a jejich vedoucí se budou vracet do krásného údolí Beskyd ještě několik let.

Ekocentrum Trkmanka * Derniéra výstavy o letních dětských táborech na Morávce

Text: Za oddílové vedoucí a instruktory Eva Sadílková / Foto: Archiv LDT Morávka / 19.6.2017