Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 700/40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

DEN PRO RODINU ve velkopavlovické mateřince

Den rodiny je svátek slavící se 15. května, a tak se rozhodla i mateřská škola ve Velkých Pavlovicích tento den oslavit. Oslavu jsme připravili na úterý 14. května 2024 odpoledne. 

Protože víme, že tu největší radost, štěstí a úsměv na tváři vykouzlí rodičům právě jejich ratolesti, uspořádali jsme na terase mateřské školy vystoupení, jehož protagonisty byly právě naše děti. A proč na terase školy? Děti tak mají ve školce svůj komfort, zázemí a klid mezi jednotlivými vystoupeními.

Program byl pestrý. Začali jsme dětským muzikálem Ať žijí duchové, potom se představily nejmladší děti ze třídy Motýlků se svým Výletem do ZOO. Protože máme v naší školičce i kroužek Tančíme moderně a country, zatančily děti svůj program na country hudbu. 

Nezahálely ani děti ze třídy Sluníček, které vystoupily se svým programem včelích medvídků a mravenečků. U nás cvičíme každý den, tak jsme se rozhodli předvést také rytmické pohybové cvičení s hudbou, do kterého se nadšeně zapojily některé děti ze třídy Kuřátek a Berušek. 

I folklór je u nás velkou tradicí. Děti z kroužku Sadováček si připravily své krásné krojové vystoupení. Do celého pestrého programu se nám podařilo zapojit děti ze všech pěti tříd. A na závěr vystoupily tyto dětičky s kytičkou v ruce s písní Pro mámy a táty.

Počasí nám přálo, sluníčko krásně svítilo, všechna vystoupení se dětem podařila a pomyslná kytice, poskládaná z jednotlivých vystoupení, byla opravdovou radostí pro všechny.

Videoreportáž z našeho vystoupení při příležitosti DNE PRO RODINU naleznete na RTV Jih * stačí kliknout ZDE

Mateřská škola * Oslava DNE PRO RODINU v naší mateřince

Text: Bc. Olga Kolářová, ředitelka Mateřské školy Velké Pavlovice / Foto: Archiv Mateřské školy Velké Pavlovice / 21.5.2024