Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 700/40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

Den filmových, seriálových a knižních hrdinů

Gymnázium V. Pavlovice, 10.3.2016 - Ve čtvrtek 10. března 2016 proběhl na našem gymnáziu Den filmových, seriálových a knižních hrdinů, a tak jste na chodbách školy mohli potkat postavičky z oblíbených dětských pohádek, například Macha a Šebestovou, Zvonilku, Saxanu či 101 dalmatinů. Zastoupení měli ovšem i hrdinové z filmů jako je Joker, Stormtrooper z Hvězdných válek, Hermiona z Harryho Pottera, Boba a Heluš z Ordinace, Mr. Bean apod.

Celou akci naplánoval studentský parlament, který rovněž vyhlásil soutěž o nejlepší masku. Oceňovala se samozřejmě tři místa. Na pomyslné bronzové pozici skočila parta Teletubbies z 1.A za originální nápad. Druhé místo si vysloužili žáci z primy se svými dalmatiny. První místo vyhrál již zmiňovaný Joker v podání Adama Tesárka ze sexty. Ceny pro vítěze předávaly paní profesorky Míchalová a Zavadilová v kostýmu Pata a Mata.

Na naší škole se v posledních letech „speciální dny" rozmohly, stačí si vzpomenout na listopadový Retro den, Den naruby nebo Den ve společenských šatech. Čtvrteční akce v kostýmech filmových hrdinů byla letos poprvé. Uvidíme, zda se jí dočkáme také v příštím roce.

Karolína Zborovská, studentka Gymnázia Velké Pavlovice * www.gymnazium.velke-pavlovice.cz


 

Fotogalerii ze DNE FILMOVÝCH, SERIÁLOVÝCH A KNIŽNÍCH HRDINŮ
otevřete kliknutím na obrázek...

 

Foto © 2016 Archiv Gymnázia Velké Pavlovice

 

 


16-03-2016-BK