Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 700/40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

Den dětí s pořadem HURÁ NA PRÁZDNINY

Den dětí je pro nás jednou z příležitostí společného setkání dětí, jejich rodičů a sourozenců, pani učitelek a celého personálu mateřské školy. Bylo tomu tak i v pondělí 2. června 2014.

Na zahradu školky přijeli manželé Trnkovi z Brna se zábavným pořadem „Hurá na prázdniny“. Při veselých tématických písničkách jsme cestovali vlakem i lodí, k babičce a dědečkovi, do lesa i k moři. Do tance se zapojili nejen děti a pani učitelky, ale i maminky, tatínkové, sourozenci a prarodiče. Stavěli mosty nebo povzbuzovali své ratolesti tleskáním do rytmu. I když to s počasím vypadalo zpočátku všelijak, vydržel hezký den a déšť nás nezahnal. Nejen tancem, ale i teplým špekáčkem od paní kuchařek jsme se zahřáli. Unaveni a obohaceni o společné zážitky jsme se rozcházeli do svých domovů.

A ještě jeden dárek děti ke svému svátku dostaly – nové, netradiční, krásné pískoviště, které v tento den posloužilo nejen dětem ke hrám s pískem, ale i rodičům k posezení. Tímto bychom chtěli poděkovat Městu Velké Pavlovice a jeho pracovníkům za krásné prostředí zahrady, které nám vytvářejí.

Kolektiv paní učitelek MŠ Velké Pavlovice


 

Fotogalerii ze Dne dětí v MŠ otevřete kliknutím na obrázek...

 

Foto © 2014 Archiv MŠ Velké Pavlovice

 

10-06-2014 PV