Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 700/40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

Dáreček od radničního Ježíška - stolní kalendář

Vážení občané města Velké Pavlovice!

Rok se s rokem sešel a opět nastalo období, kdy se každý z nás začne shánět po kalendáři na nadcházející rok. Město Velké Pavlovice opět jeden takový vydalo, a to oblíbený týdenní stolní. Stejně jako v letech minulých jej věnuje jako malý vánoční dárek do všech domácností.

K vyzvednutí bude tento kalendář od pondělí do pátku na Turistickém informačním centru & Městské knihovně na ulici Hlavní 6/9 ve Velkých Pavlovicích. Doba pro výdej kalendáře je od 7.30 do 16.00 hodin v pondělí, od úterý do čtvrtka od 7.30 do 19.00 hodin a v pátek od 7.30 do 15.00 hodin.

Do každé domácnosti je určen jeden kalendář, ale bude možné, aby jeden občan vyzvednul více kusů kalendářů, například pro své nejbližší sousedy nebo pro rodinu.

V kalendáři najdete nejen fotografie pěkných míst a zákoutí ve městě, snímky z kulturních, společenských a sportovních akcí, ale také velmi praktické informace o svozu všech druhů odpadů, o otevření sběrného dvora, o úklidu města zametací technikou, o změně času, o nejvýznamnějších kulturních akcích a lunární kalendář. Nechybí místo ani dostatek místa na vaše osobní poznámky.

Doufáme, že se vám bude kalendář líbit
a že vám bude po celý rok 2024 praktickým pomocníkem.
 

268473

Text: Karolína Bártová / Foto: Karolína Bártová / 18.12.2023