Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 700/40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

Další kontejnery usnadní třídění odpadu

Začátkem tohoto týdne rozmístnily služby města do ulic Velkých Pavlovic další kontejnery na tříděný odpad. Celkem je v ulicích města rozmístěno 5 žlutých kontejnerů na plast a 5 modrých na papír. Kontejnery jsou na vytipovaných místech rozděleny tak, aby na každém z pěti stanovišť byl jak kontejner na plasty, tak i na papír.

Kontejnery najdete na ulici Hlavní u autobusové zastávky naproti ZAF, na ulici Bří Mrštíkůpod zahradou MŠ, na ulici Bezručovanaproti prodejny IŠtvánek, na ulici Růžová – Mikulicovy bytovky, na ulici Tovární naproti bytovky Tovární 2 (parkoviště u drůbežářských závodů).

Jak třídit odpad?

Informace o systému nakládání s odpady ve Velkých Pavlovicích a podrobné informace jak odpad třídit najdete po kliknutí ZDE.

 

Do kontejnerů na papír patří :-)

 Do modrých kontejnerů určených na papír patří noviny, časopisy, lepenka, školní sešity, knihy, prospekty, katalogy, psací a balicí papír, karton a letáky

Do kontejnerů na plast patří :-)

Do žlutých kontejnerů na plasty patří sešlápnuté PET láhve, fólie všech druhů a barev, sáčky, tašky, igelitové pytle, plastové obaly od kosmetiky a potravin a čisté kelímky od jogurtů a tuků.

 

Město Velké Pavlovice děkuje všem občanům,
kterým není naše životní prostředí lhostejné, a proto pečlivě třídí veškerý odpad.

Věra Procingerová


 

Kontejnery na tříděný odpad na ulici Bří Mrštíků

 

Foto © 2016 Věra Procingerová


10-02-2016 PV