Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 700/40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

Další besídka ZUŠ, tentokrát třídy paní ředitelky

Ve čtvrtek 26. května 2016 uspořádala Základní umělecká škola Velké Pavlovice v koncertním sále Ekocentra Trkmanka besídku klavíristů Mileny Karberové, na které vystoupil jako host se svým absolventským programem Ondřej Sláma, žák ze třídy pana učitele Mgr. Jana Míchala.

Rodiče, prarodiče, příbuzní i přátelé a spolužáci mladých hudebníků si opět vyslechli krásné skladby světových autorů - Mozarta, Beethovena, Chopina, Debussyho, Dvořáka, nechyběla ani populární píseň známá z podání Louise Armstronga.

Ondřej Sláma pochází z hudební rodiny. Již jeho pradědeček pan Veverka býval ve Velkých Pavlovicích varhaníkem, což si ostatně ještě mnozí velkopavlovičtí občané pamatují. Díky bezbariérovému přístupu do Ekocentra se mohla vydařeného absolventského vystoupení svého vnuka zúčastnit i Ondrova babička.

Ředitelka ZUŠ Milena Karberová poblahopřála Ondrovi k jeho pěknému výkonu a poděkovala i jeho rodičům za dlouholetou podporu v provozování hudebních činností. Dík za krásný koncert patří všem vystupujícím, jejich rodinám a v neposlední řadě zaměstnancům Ekocentra Trkmanka.

 

Milena Karberová, ředitelka Základní umělecké školy Velké Pavlovice * www.zus-velkepavlovice.cz


 

Fotogalerii z besídky třídy ředitelky ZUŠ Velké Pavlovice Mileny Karberové
s absolventským koncertem otevřete kliknutím na obrázek...

 

Foto © 2016 Jana Vondrová

 

 


31-05-2016-BK