Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 700/40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

Cykloturistickou sezonu už popáté završí Podzimní Šlapka

Napsali o nás * Břeclavský deník, 15.11.2013Akci s úsměvným názvem Podzimní Šlapka pořádají ve Velkých Pavlovicích. Už po páté tam oficiálně uzavřou cykloturistickou sezonu pohodovou vycházkou městem.

„V neděli v deset hodin dopoledne se sejdeme před prodejnou a servisem jízdních kol ZAF Velosport na ulici Hlavní. A tím zahájíme sváteční výšlap městečkem Velké Pavlovice a okolím s tajemným názvem Za vůní dřeva," pozvali zájemce pořadatelé akce.

Průvod pochodujících se zastaví na všech pěti místech, které zkrášlují dřevěné sochy, jež vznikly na řezbářském sympoziu ve Velkých Pavlovicích v roce 2010.

„Za vůní dřeva. Tak se jmenuje i soutěžní hra, určená dětem. Každé dítě dostane na startu akce z rukou pořadatelů razítkovací průkaz s šesti volnými políčky. Každé políčko bude patřit jedné dřevěné soše a jedno bonusové rozhledně Slunečná," uvedli pořadatelé.

U každé z pěti soch a také na rozhledně obdrží putující dítě jedno razítko. Pokud se mu podaří nasbírat všechna, čeká je výhra. Ta se bude oproti vyplněnému razítkovacímu průkazu vydávat na posledním razítkovacím místě – ve vchodu do Vinných sklepů Františka Lotrinského.

Ti, kteří v pravé poledne zavítají do Velkých Pavlovic k prostranství před vstupem do Vinných sklepů Františka Lotrinského, se dočkají i kulturního programu. Zahraje tam velkopavlovická country skupina Colorado.

Autor: Tereza Hunkařová, Břeclavský deník


 

Podrobnou pozvánku s programem na akci PODZIMNÍ ŠLAPKA 2013
* otevřete kliknutím ZDE

 

Foto © 2012 František Kobsa

 

 

15-11-2013-BK