Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 700/40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

Čtvrteční podvečer na radnici opět patřil seniorům

Již potřetí se včera, 13. února, setkal starosta města Ing. Pavel Procházka s některými z 587 občanů Velkých Pavlovic, kterým je více než 65 let. Tentokrát hosté města reprezentovali ulice Ořechovou, Padělky, Pod Břehy, Slepou, Starou, Starohorskou, Úvoz, Trávníky,  V Údolí a Zelnice.

O vynikající hudební program na úvod se tentokrát postarali žáci ZUŠ pod vedením svého učitele MgA. Jana Míchala, kteří vystoupili se skladbami pro flétny a kytary a společně se svým pedagogem také přítomným zazpívali.
Oficiální program byl tentokrát obohacen o romantické dokumenty z dílny Miroslava Grégra, které představily krásu podzimní krajiny ve Velkých Pavlovicích a také přenesly hudební pozdrav od rodačky Ludmily Malhocké-Melicharové. Velké poděkování patří také harmonikáři Oldřichu Fúkalovi, který přispěl k dobré náladě podvečera.

Všichni organizátoři, tedy starosta města Ing. Pavel Procházka, matrikářka Dagmar Švástová a knihovnice Mgr. Dana Růžičková doufají, že pochvaly a poděkování, která slyší po setkání z úst velkopavlovických seniorů, nejsou jenom formální. Že radost návštěvníkům nepřináší jenom oficiální program, ale také vzájemné setkání a popovídání s kamarády a vrstevníky.

 

Mgr. Dana Růžičková, knihovnice


 

Fotogalerii z třetího setkání se seniory otevřete kliknutím na obrázek...

 

Foto © 2014 Mgr. Dana Růžičková

 

14-02-2014 PV