Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 700/40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

Country večer se vydařil

Návštěvníci, kteří si přišli v sobotu 23. července vpodvečer poslechnout skvělou kapelu Amulet z Moravské Nové Vsi, jistě nelitovali, že si vyšlápli pod rozhlednu Slunečná.
Ať už byli "domácí" nebo "přespolní", všichni svorně se dobře pobavili a užili si nejenom výbornou muziku a tancování, ale také dobré jídlo a pití, hezké počasí a také trošku netradiční zábavu.
K povedenému večeru vysokou mírou přispěli především všichni tanečníci velkopavlovické skupiny Přátelé country, kteří to pod Slunečnou opravdu roztočili. Někteří z nich nastoupili k prvnímu tanci s první country písničkou a odešli z „parketu“, až když kapela zahrála poslední skladbu. Hezky se představili také tanečníci, kteří přijeli z Charvatské Nové Vsi. Zahanbit se nedali ani ostatní hosté, takže se všichni v přátelském duchu bavili tancem muzikou až přes půlnoc, už pod vycházejícím měsícem a za krásné teplé noci.
Country večer, který připravila Komise pro kulturu a sport města Velké Pavlovice, navazoval na akci Svatá Anna pod hvězdama, pořádanou v několika předchozích letech místní country skupinou Colorado. V zájmu skvělé muziky, pro nadšení z country tanců i kvůli příjemně strávenému letnímu večer se budeme všichni těšit, že se příštího roku country znovu uskuteční, ať už to bude za sokolovnou nebo v areálu pod rozhlednou.

Dana Růžičková

 

Fotogalerii z průběhu večera ve stylu country otevřete kliknutím na obrázek...

 

(06).JPG

 

 

25-07-2011 RD