Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 700/40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

Coca - Cola školský pohár 2013 - fotbalový turnaj dívek

Coca - Cola školský pohár 2013 - 2. kolo byl odehrán na hřišti TJ SLAVOJ Velké Pavlovice v úterý dopoledne, dne 30. dubna 2013. Nic by na této lakonické zprávě nebylo divné, kdyby to nebyl turnaj dívek. Dostaveníčko si zde daly týmy osmých a devátých tříd ze ZŠ Hustopeče Komenského, ZŠ Velké Pavlovice, ZŠ a MŠ Olbramovice ze Znojemska a ZŠ Valtice.

V sázce bylo jedno postupové místo do dalšího kola. V úvodním zápase proti sobě nastoupila družstva z Velkých Pavlovic a Hustopečí. Více sil měli hosté a snadno zvítězili. Potom už se turnaj rozběhl naplno a dívky do toho dávaly vše. Občas míč letěl tam, kam dívky ani nechtěly, ale to vyrovnalo to bojové nasazení.

Nejvíce sil a fotbalového umění prokázalo družstvo dívek z Hustopečí a tak zaslouženě postoupilo do dalšího kola. Sláva vítězům a pochvala všem zúčastněným týmům! Chtělo to dost odvahy a námahy vše uběhat.

Ing. Lenka Bukovská

 

Fotogalerii z dívčího fotbalového turnaje Coca - Cola školského poháru 2013
otevřete kliknutím na obrázek...

 

Foto © 2013 Archiv ZŠ Velké Pavlovice

 

 

02-05-2013-BK