Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 700/40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

CIMBÁLOVÝ KONCERT žáků a učitelů ZUŠ V. Pavlovice

O příjemném březnovém podvečeru, dne 27. března 2012, uspořádala Základní umělecká škola Velké Pavlovice ve výstavním sále velkopavlovické radnice Cimbálový koncert, na kterém vystoupili nejen žáci pana učitele Michala Grombiříka ze ZUŠ - Barbora Urbánková, Tomáš Melichar, Matěj Prokeš, Tobiáš Ouda a Jakub Šíbl, ale také jeho spolužáci z Janáčkovy konzervatoře a Gymnázia v Ostravě ze třídy pana profesora Daniela Skály - Gabriela Šimoňáková, Petr Gilar, Gabriela Jílková a Anna Presová.

Na koncertě zazněly jednoduché písničky malých začátečníků i velmi emotivní a zvukově nevšedně vypracované skladby moderních autorů J.Dadáka, G. Pappa a C. Debussyho. Přítomné publikum odměnilo všechny vystupující zaslouženým dlouhotrvajícím potleskem. Ten si vychutnala především začínající drobotina, jejíž základna k naší obrovské radosti v posledních letech neustále narůstá.

Milena Karberová, ředitelka ZUŠ

 

Fotogalerii z CIMBÁLOVÉHO KONCERTU ZUŠ Velké Pavlovice
otevřete kliknutím na obrázek...

 

Foto © 2012 Milena Karberová

 

29-03-2012-BK