Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

Cimbalistky Terezka a Laura sklízely vavříny na mezinárodní soutěži

Ve dnech 19. až 23. května 2021 se ve Valašském Meziříčí konal Mezinárodní festival cimbálu Valašské Meziříčí. Organizátoři se jej rozhodli uspořádat navzdory současné nejisté době a vyplatilo se! ZUŠ Velké Pavlovice bodovala.

Jednalo se již o 14. ročník proslulého setkání cimbalistů všech generací, které se jako bienále koná ve Valašském Meziříčí již od roku 1995.

Základní umělecká škola Velké Pavlovice vypravila na toto věhlasné klání své zástupce. Pod vedením pana učitele MgA. Michala Grombiříka zde se svým programem vystoupily dvě naše nejúspěšnější žákyně - cimbalistky Tereza Bílková z Vrbice a Laura Soukopová z Hustopečí. Obě dívky sklidily vavříny. Tereza se umístila ve své kategorii na 3. místě a Laura byla odměněna za svůj výkon čestným uznáním.

Jak se vyjádřil pan učitel: "Dopadlo to nejlíp, jak mohlo ☺! 

Tereza s panem učitelem a Laurou... Blahopřejeme!

Text: Milena Karberová & MgA. Michal Grombiřík, ředitelka a pedagog Základní umělecké školy Velké Pavlovice / Foto: Archiv ZUŠ Velké Pavlovice / 26.5.2021