Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 700/40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

Chovatelskou halu zaplnili holubi

O víkendu 23. a 24. ledna 2016 se v chovatelské hale ve Velkých Pavlovicích konala Speciální výstava skřivanů a římanů doplněna o místní výstavu holubů O pohár starosty města. Chovatelskou halu zaplnilo a vystaveno bylo celkem 353 holubů. Z tohoto počtu bylo 177 římanů a koburských skřivanů, kteří se účastnili své speciální výstavy, a 176 holubů od 17 vystavovatelů z našeho okresu bylo přihlášeno na místní výstavu holubů.

Posuzovatelé vystaveným holubům udělili 14 čestných cen. Celkovým vítězem a šampionem místní výstavy se stal německý výstavní holub chovatele Jiřího Studýnky ze Šitbořic.

Z velkopavlovických chovatelů obdrželi čestné ceny Ludvík Gregor za amerického výstavního holuba, Antonín Komosný za prácheňského káníka modrého černoprsého, Antonín Konečný za pražského rejdiče a Jakub Procinger za poštovního holuba. Čestné ceny převzali chovatelé z rukou starosty města Jiřího Otřela.

Věra Procingerová


 

Fotogalerii z výstavy holubů O POHÁR STAROSTY MĚSTA VELKÉ PAVLOVICE
otevřete kliknutím na obrázek...

 

Foto © 2016 Bronislav Procinger


25-01-2016 PV