Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 700/40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

Chovatelé holubů soutěžili "O pohár starosty města"

Základní organizace Českého svazu chovatelů ve Velkých Pavlovicích uspořádala již čtvrtý ročník soutěže chovatelů holubů o pohár starosty Velkých Pavlovic. Ve dnech 26. a 27. ledna 2013 bylo v hale vystaveno 250 holubů 30 plemen a barevných rázů. Posuzovatelé vybrali nejlepší a nejkrásnější holuby, jejichž chovatelé si přebrali ceny. Soutěžící byli nejen z Moravy a Čech, ale také ze Slovenska a Rakouska. Nejúspěšnější byl pan Václav Rohrer ml. z Pouzdřan s holubem plemene Brněnský voláč, který získal hlavní cenu.

Místostarosta Ing. Zdeněk Karber společně s jednatelem organizace panem Antonínem Komosným předali ceny i úspěšným velkopavlovickým chovatelům: Janu Procingerovi ml., který získal dvě ceny, Vincentu Hirčákovi, Jakubu Procingerovi a Ludvíku Gregorovi.

Za pěkně připravenou soutěž, kde byla vystavena hlavně naše národní plemena holubů, patří poděkování výstavnímu výboru ve složení Ing. Josef Prát, Antonín Komosný, Vincent Hirčák, Ludvík Gregor a Jaroslava Válková a všem dalším obětavým chovatelům, kteří přiložili ruku k dílu.

Ing. Zdeněk Karber


 

Fotogalerii ze IV. ročníku soutěžní výstavy holubů
"O pohár starosty města" otevřete kliknutím na obrázek...

 

Foto © 2013 Milena Karberová

 

 

27-01-2013-BK