Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 700/40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

Chléb od Pešáků - CHLÉB ROKU, CHLÉB BEZ HRANIC

Vážení…

Dovolte mi prosím informovat Vás o úspěchu pekařství z Velkých Pavlovic. Pekařství Pešák Velké Pavlovice se zúčastnilo prestižní soutěže v Pardubicích „CHLÉB ROKU 2015“ kde jsme v konkurenci z celé ČR získali prominentní ocenění „ŘEMESLNÝ CHLÉB VYNIKAJÍCÍ KVALITY“ a aby radosti nebylo málo, stejné ocenění jsme získali s chlebem Pálava v kategorii „CHLÉB BEZ HRANIC“.

Pekařství jsem začátkem roku předal novému provozovateli. Společně jsme se dohodli, že prioritou pekařství bude nadále udržení tradičního řemeslného provozu, které bude vyrábět pečivo zavedeným způsobem dle dlouholetých tradičních receptur.

Dodržování receptur a postupu při výrobě dohlížíme společně. Zárukou kvality je rovněž tým dlouholetých spolehlivých pracovníků, kterým touto cestou také děkujeme za jejich práci na které jde vidět, že se nedělá jen rukama, ale také srdcem a úctě k řemeslu. Kvalita pečiva a spokojenost zákazníků je naší absolutní prioritou.

Pekařství se bude i nadále zúčastňovat prestižních soutěží, kde se nebudeme obávat srovnání s nejlepšími chleby v České republice. V minulosti jsme již v konkurenci z celé ČR nejednou uspěli a hodláme v tomto trendu pokračovat.

Doufám, že nám i nadále zachováte přízeň a stejně jako já
si pochutnáte na dobrých a kvalitních výrobcích z pekařství Pešák!

 

Jaroslav Pešák a Petr Křivka


 

 

 

 

 


11-06-2015-BK