Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 700/40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

Children´s day v anglické družince

Žáci sedmé třídy, paní učitelky Pokešové, nám pomohli připravit dětský den pro naše „angličánky“. Prvňáčci a druháčci museli plnit různé úkoly, který jim jejich starší spolužáci zadávali jak jinak než v anglickém jazyce. Například: zazpívat anglickou písničku, namalovat oblíbené zvířátko, vyjmenovat dny v týdnu, pojmenovat barvy a čísla na kostce, zapamatovat si a vyjmenovat různé druhy ovoce.

Tentokrát nám vyšlo skvěle počasí a nadšení obou skupinek při realizaci dětského dne bylo veliké. Sedmáci nechtěli věřit, že by tak malé děti mohly rozumět zadaným úkolům v anglickém jazyce. Přesvědčili se však o tom, že jim „mrňousci“ nejen rozumí, ale dokonce zjistili, že i oni mohou využít své těžce nabyté znalosti z cizího jazyka a předvést se před jejich malými spolužáky. Zkrátka a jednoduše všichni využili cizí jazyk v praxi.

Touto cestou bych velmi ráda poděkovala celé sedmé A a jejich paní učitelce Veronice Prokešové a pochválila bych moje „angličánky“ za jejich výkony.

Mrs Osičková


 

Fotogalerii z Childre´s day otevřete po kliknutí na obrázek...

 

Foto © 2014 Archiv ZŠ Velké Pavlovice

 

25-06-2014 PV