Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

Chcete se zúčastnit družebního zájezdu do Francie?

Z městečka EchenonV letošním roce by se měl uskutečnit zájezd našich občanů do družebního městečka Echenon ve Francii, které se nachází poblíž Dijonu v Burgundské oblasti. První setkání našich a francouzských občanů se  uskutečnilo v Echenonu už v roce 1992. I přes určitou jazykovou bariéru byla setkání vždy velmi přátelská. Prožité zážitky z poznání každodenního života lidí žijících v jiné zemi vám neumožní žádný jiný zájezd s cestovní kanceláří.

Součástí zájezdu jsou i návštěvy dalších významných míst a oblastí této krásné země, společná večerní posezení, ochutnávky vín a vždy velmi bohatý program, který připravují naši hostitelé.

Náklady na zájezd do Francie jsou z velké části tvořeny hrazením dopravy. Vlastní pobyt ve Francii a stravování zajišťují francouzští přátelé. Naopak při další návštěvě Francouzů u nás se naši účastníci musí stejným způsobem postarat o své hosty.

Zájezd by se měl v letošním roce uskutečnit na přelomu měsíců července a srpna. Přesný termín bude upřesněn po dalším jednáních s přihlášenými účastníky. Cestou tam i zpět bývá zajištěn nocleh v Německu. Zájezd je vhodný jak pro jednotlivce, tak i pro rodiny.Výměnné pobyty se konají vždy jednou za dva roky.

Zájemci se mohou přihlásit do 31. března 2007 na městském úřadě.