Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 700/40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

Charitativní vánoční koncert DUENDE

V sobotu 2. prosince 2023 se konal již 11. tradiční koncert hudebního uskupení DUENDE, který jako svůj příspěvek předvánoční atmosféře pořádá Rotary klub Valtice – Břeclav.

Zpráva o výsledku letošní podpory pro projekt „REKONSTRUKCE SOCIÁLNĚ TERAPEUTICKÉHO CENTRA V HUSTOPEČÍCH“ ve výši 244.000,- Kč, kterou shromáždili členové RC Valtice – Břeclav za vydatného přispění svých partnerů byla doplněna o vynikající výsledek tradiční Aukce vín a destilátů, konané dne 3. listopadu 2023 v Hotelu Kraví Hora Bořetice ve výši 55.000,- Kč byla po zásluze odměněna potleskem všech přítomných.

Následné hudební vystoupení doplněné energickým vystoupením tanečnice flamenca bylo pro všechny přítomné velmi osvěžujícím zážitkem, který byl probírán ještě dlouho při tradiční After Party spojené s ochutnávkou vín „modrohorských“ vinařů doplněnou o konzumaci drobného občerstvení od podporovatelů této tradiční a velmi úspěšné akce konané na podporu aktivit Diakonie ČCE - středisko Betlém v Kloboukách u Brna.

Pořadatelé upřímně děkují všem, co pomáhají konat DOBRO!

Celková výše poskytnuté podpory za 11 let trvání partnerství RC Valtice – Břeclav a Diakonie ČCE-středisko Betlém v Kloboukách u Brna dosáhla částky ve výši 1.847.480,- Kč.

Dosažené výsledky jsou závazkem a povzbuzením do další činnosti ve prospěch projektů Diakonie ČCE-středisko Betlém v Kloboukách u Brna, tak se už dnes těšíme na setkání při příštím koncertu dne 7. prosince 2024 ve 20 hodin na tradičním místě v Ekocentru Trkmanka.

Kulturní dění * Charitativní vánoční koncert DUENDE

Text: Ing. Jaroslav Benda Ph.D. / Foto: Oldřich Otáhal / 4.12.2023