Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 700/40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

Charitativní vánoční koncert DUENDE Bandu podpoří Narnii v Morkůvkách

V sobotu 18. prosince 2021 se v Ekocentru Trkmanka ve Velkých Pavlovicích uskutečnil Vánoční koncert hudebního uskupení DUENDE Band * http://duendeband.cz/.

Pořadatel koncertu Rotary Club Valtice – Břeclav, tímto koncertem završil letošní činnost na podporu Diakonie ČCE – středisko Betlém v Kloboukách u Brna. Výsledek letošního snažení rotariánů činí 152.700,- Kč, které budou podle slov organizátora koncertu a letošního prezidenta RC Valtice – Břeclav Jaroslava Bendy věnované na realizaci projektu „Rekonstrukce a modernizace Domova Narnie, Morkůvky“ * www.betlem.org/nase-zarizeni/domov-narnie-morkuvky.

Shromážděná částka je tvořena výtěžkem samotného koncertu ve výši 124.500,- Kč, částka je tvořena příspěvky členů RC Valtice – Břeclav a podporou reklamních partnerů z řad podnikatelské veřejnosti. Částka ve výši 2.800,- Kč byla získána aukcí vín při červnové cyklistické akci rotariánů a částka 25.400,- Kč pochází z akce vín konané při tradiční akci HUSA konané začátkem listopadu v Hotelu Kraví hora v Bořeticích.

Na otázku ve věci dalších letošních aktivit  se nám prezident RC Valtice – Břeclav svěřil, že se klub velmi aktivně podílel na organizaci koncertu pro Betlém dne 30. září 2021 v brněnském Českobratrském evangelickém chrámu Jana Amose Komenského, který skončil s celkovým výsledkem 230.180,- Kč. Tyto finanční prostředky budou použity na dofinancování „Rekonstrukce zázemí odlehčovací služby v Kloboukách u Brna“ v tzv. Odstrčilově vile. Brněnský koncert pořádaly společně RC Hradec Králové, RC Brno, RC Brno- City, RC Valtice – Břeclav a INNER WHEEL MORAVA. Pořádání koncertu podpořil Jihomoravský kraj a Statutární město Brno.

Za všechny klienty Diakonie ČCE – středisko Betlém v Kloboukách u Brna
děkujeme za podporu a držíme pěsti do další činnosti ve prospěch potřebných.

Ekocentrum Trkmanka * Charitativní vánoční koncert DUENDE Bandu pro podporu Domova Narnie Morkůvky

Text: Ing. Jaroslav BENDA, Ph.D. / Foto: Oldřich Otáhal / 20.12.2021