Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 700/40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

Charitativní koncert pro chráněné bydlení Mirandie

Koncert sdružení Duende v čele s Tomislavem Zvardonem byl vyvrcholením charitativní aktivity členů Rotary klubu Valtice – Břeclav.

Již počtvrté vystoupili v sobotu 10. prosince hudebníci z Duende a zpěvačka Veronika Diamantová v Ekocentru Trkmanka, aby představili zaplněnému sálu svou nezaměnitelnou hudbu špičkové úrovně a podpořili charitativní adventní akci, jejímž hlavním organizátorem byl ve Velkých Pavlovicích Ing. Jaroslav Benda.

Celkem 130.000 korun předal Rotary klub Diakonii Betlém v Kloboukách u Brna, byly určeny na zakoupení devítimístného automobilu pro chráněné bydliště Mirandie v Brumovicích, zbylou částku doplnily ještě Rotary kluby z Brna a Holandska. Více než 30 sponzorů předvánočního koncertu Toma Zvardona přispělo do sbírky částkou 91.000,--, celkem 39.000,-- věnovali členové Rotary klubu Valtice – Břeclav.

Již dnes zvou organizátoři všechny milovníky skvělé muziky na koncert v příštím roce, bude se konat ve Velkých Pavlovicích opět v adventním čase, v sobotu 9. prosince 2017.

Text: Mgr. Dana Růžičková / Foto: Archiv Diakonie ČCE- střediska BETLÉM / 14.12.2016

Charitativní koncert pro chráněné bydlení Mirandie

 /