Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

Český rozhlas Brno: Řekni mi, co čteš

V letošním roce již podruhé se Český rozhlas Brno rozhodl zpestřit svým posluchačům podzimní sychravé dny literární soutěží. Ta poběží na vlnách Českého rozhlasu Brno od 12. do 23. listopadu.
Úkolem soutěžících je poznat, z jakých svých oblíbených knih čtou známé osobnosti, jako např. Bára Basiková, Dana Batulková, Zuzana Slavíková, Pavel Trávníček a celá řada dalších. Ukázky se budou vysílat každý všední den v průběhu dne a je možno je najít také na www.brno.rozhlas.cz. Na webu brněnského rozhlasu jsou zveřejněna také přesná pravidla soutěže.
Odpovědi mají posluchači posílat formou SMS na číslo 9077706 ve tvaru BO mezera Rekni mezera autor a/nebo název knihy mezera jméno posluchače.
Městská knihovna Velké Pavlovice je již třetím rokem jednou ze spolupracujících knihoven, a proto přejeme všem milovníkům dobré literatury v soutěži hodně úspěšných tipů a hodně krásných výher.

Mgr. Dana Růžičková, knihovnice

 

09-11-2012 RD