Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 700/40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

Červencové nové knihy

Vydavatelé knih velmi dobře vědí, kdy mohou očekávat nejvyšší prodej zajímavých knižních novinek. A stejně dobře to vědí i knihovníci. Kromě předvánočního období je to právě letní doba prázdnin a dovolených. Proto také knihovny nabízejí řadu zajímavých nových knižních titulů, že kterých si snad vybere každý ze čtenářů.

Ačkoliv jsme jednu várku novinek představili čtenářům knihovny už v červnu, nyní přibyly do fondu další knižní „špeky“. Při nákupu nových knih jsme více mysleli na dětské čtenáře, od nových leporel pro nejmenší, přes knížky z edice První čtení, až po romány pro dívky. Doplnili jsme nabídku naučné literatury o sadu knih z olomouckého vydavatelství Anag, knihy patří především do oblasti psychologie.

Dospělým čtenářům nabízíme thrillery, klasické detektivky, špionážní a kriminální romány, historické, romantické nebo psychologické romány či romány pro ženy. 

Těšíme se, že budou všechny čtenářky i všichni čtenáři s nabídkou spokojeni.

Seznam červencových novinek otevřete po kliknutí * ZDE


Text: Mgr. Dana Růžičková, knihovnice / 20.7.2018