Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 700/40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

Certifikace studentů GVP na Mendelově univerzitě v Brně

Město Velké Pavlovice bylo účastníkem projektu, jehož cílem je popularizovat vědu a vzdělávání v oblasti bioenergetiky. V tomto projektu se uskutečnilo několik zajímavých akcí, které přispěly k propagaci a popularizaci výzkumu a vzdělávání v oblasti bioenergetiky a to převážně žákům ze Základní školy Velké Pavlovice a studentům z Gymnázia Velké Pavlovice.

V rámci tohoto projektu se v pátek 16. října studenti gymnázia zúčastnili certifikace a exkurze na Mendelově univerzitě v Brně. Přivítal je a zároveň představil univerzitu doc. Ing. Radim Cerkal, Ph.D., proděkan AF MENDELU pro rozvoj a informační systémy. Studenti zde navštívili celkem 4 ústavy Agronomické fakulty.

Realizovaný projekt přispěl k cílevědomější přípravě studentů na své budoucí povolání v přírodovědné oblasti, umožnil nahlédnout do výzkumných pracovišť a vysokých škol a vytvořit tak potencionální vysokoškolské studenty tohoto oboru.

 

Gymnázium Velké Pavlovice * www.gymnazium.velke-pavlovice.cz


 

Tisková zpráva z certifikace studentů Gymnázia Velké Pavlovice
na Mendlově univerzitě v Brně včetně fotografií * ke stažení ZDE (PDF)

 

Foto © 2015 Archiv Gymnázia Velké Pavlovice

 

 

 


02-11-2015-BK