Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

ČENDA TOUR 2007 ... vzpomínka na Jana "Čendu" Čeňka

Účastníci 5. ročníku akce ČENDA TOUR 2007V sobotu dne 25. srpna 2007 si dali sraz v areálu TJ Slavoj Velké Pavlovice účastníci  5. ročníku akce ČENDA  TOUR  2007. Jedná se o vzpomínkovou akci na kamaráda sportovce, hlavně vášnivého cyklistu Jana „ČENDU“ Čeňka, který nás opustil v roce  2002 ve věku pouhých  26 let.

Každoročně se vydává více než 50 jeho kamarádů a známých v nádherných žlutých dresech s nápisem „ČENDA TOUR 2007“ na cyklistický výlet po památkách našeho okresu. Letošní trasa měřila něco přes 60 km a vedla převázně oblastí Lednicko – valtického areálu.

Po namáhavé cyklistice se účastníci sjeli opět do Velkých Pavlovic, kde akci zakončili společným posezením s hudebním doprovodem.

Organizátoři akce děkují všem kamarádům za účast na akci, za sponzorskou podporu patří velký dík firmě  STOPO  Brno, vinařské firmě BALOUN, podlahářské firmě V-PLAST a panu Milanovi Koubkovi za připravené občerstvení a pohoštění v průběhu celé akce.

Za organizátory akce  Vlaďka a Mirek LEVČÍKOVI