Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 700/40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

Celoplošné testování žáků i na velkopavlovické základce

Od 21. května 2012 probíhá na Základní škole Velké Pavlovice celoplošné testování žáků 5. a 9. ročníků. Tento projekt se rozběhl na všech základních školách a nižším stupni gymnázií po celé České republice. Cílem není srovnávat žáky, třídy nebo školy. Hlavním a základním úkolem je poskytnout informaci žákům, rodičům, vyučujícím o tom, nakolik každý jednotlivý žák plní požadavky minimálního standardu osvojených dovedností. Přesto může být zajímavé zasadit výsledky žáků školy do rámce výsledků všech testovaných žáků.

V tomto týdnu žáci 5. ročníků uskutečnili testování z matematiky a českého jazyka. Rodiče si již druhý den mají možnost prohlédnout výsledky o úspěšnosti v konkrétním předmětu na adrese: https://portal.niqes.cz/vysledky.

Žáci při testování získávají přihlašovací jméno a heslo, které slouží také k přihlášení žáka k výsledkům. Žáci 9. ročníků mají „úspěšně“ složený test z českého jazyka.
Na celkové hodnocení je nutné si počkat až do ukončení testování, tj. 8. června 2012. 

Mgr. Veronika Prokešová

 

Více o projektu celoprošného testování žáků 5. a 9. ročníků na - www.niqes.cz

 

 

 

24-05-2012-BK