Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 700/40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

Celodenní camp mladých badmintonistů

Na sobotu 2. dubna 2016 připravilo SVČ Velké Pavlovice pro mladé badmintonisty soustředění ve spolupráci s badmintonovým oddílem BS Brno. Tento jednodenní badmintonový camp pod taktovkou zkušeného trenéra Mgr. Tomáše Vovese, proběhl v tělocvičně ZŠ Velké Pavlovice a následně byl zakončen oddychovou regenerací v Hustopečském krytém bazénu.

Celý tréninkový cyklus se skládal ze dvou tříhodinových bloků, zaměřených především na průpravu základních úderů a herní techniky. Všech šestnáct mladých badmintonistů z Velkých Pavlovic a Brna, tvořících tréninkovou skupinu, si vedlo výborně a pod vedením profesionálního trenéra tak strávili společně sobotní den s velkým odhodláním zapracovat na sobě. Celé soustředění probíhalo ve výborné náladě a v podvečer se s dobrým pocitem všichni rozloučili a odjeli domů.

Mladé badmintonisty z Velkých Pavlovic čeká do prázdnin ještě celá řada turnajů. První z nich proběhne již 16.dubna v Podolí u Brna a hned o týden později se utkají v domácím prostředí na turnaji družstev. V květnu pak budou následovat bodované turnaje. Mimo turnajů se s  brněnským oddílem setkáme při další akci v červnu, kdy společně budeme sjíždět řeku Jihlavu.

 

Jiří Huslík


 

Fotogalerii z celodenního campu mladých badmintonistů
otevřete kliknutím na obrázek...

 

Foto © 2016 Archiv badmintonového kroužku při SVČ Velké Pavlovice

 

 


05-04-2016-BK