Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 700/40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

Čarodějnický rej ve školní družině

30. duben patří od nepaměti všem roztodivným čarodějnickým bytostem. Proto ani školní družina nezůstala pozadu a paní vychovatelky připravily pro malé družinkové děti čarodějnický rej. Ten ale neměl začátek u nás v družině, nýbrž již ve školní jídelně, kde nám paní kuchařky uvařily dvojí čarovné jídlo – Vlasy baby Jagy a Čarodějnický kotlík. Po pohádkovém obědě pokračovaly naše čarohrátky na hřišti „za kostelem“, kde se malé čarodějnice a čarodějové vydatně a dostatečně vyřádili. Všem družinkovým čarodějnicím nadělily vrchní čarodějnice Naďulda a Leňulda drobnou sladkou odměnu.

Chválíme děti, které si na tento den neopomněly přinést své pěkné, ať již v obchodě zakoupené nebo doma vyrobené, kostýmy.

Mrzí nás, že se do našich družinkových akcí nezapojují všechny děti, které družinu navštěvují. Vždyť připravit si doma kostým z několika starých obnošených hadříků není zas až tak složité. Stačí jen troška fantazie a snahy.

 

Mgr. Lenka Tesařová a Naďa Slámová, vychovatelky Školní družiny ZŠ Velké Pavlovice


 

Fotogalerii z družinkového čarodějnického reje
otevřete kliknutím na obrázek...

 

Foto © 2014 Archiv ZŠ Velké Pavlovice

 

05-05-2014 PV