Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 700/40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

Čarodějnice na tři způsoby

Pondělí 26. dubna 2010 obsadili SVČ fandové a nadšenci svátku čarodějnic. I když zatím s předstihem, jsme se začali pečlivě v Pondělkování na páteční symbolické pálení čarodějnic připravovat. Základem je jistě dobrá maska, která čaroděje a čarodějnice zahalí tak, že nebudou od lidské podoby k rozeznání.

Nezbytnou součástí čarodějnického reje je také pozvánka – jak jinak než plná pavouků a čarodějnic. V těch našich se také objevili konkrétní adresáti. Děti je většinou věnovaly svým maminkám, které jsou pro ně ty největší kouzelnice. A kdo nemá doma nějakou tu čarodějku, tak si ji do třetice mohl u nás vyrobit. Sice jen z hlíny oděnou do hadrů, ale i tak magickou a tajemnou.

A proto i vy ostatní čarodějové a čarodějnice, kteří se na náš slet připravujete doma, nastartujte již pomalu svá košťata a přileťte v pátek patřičně odění o půl šesté na SVČ, odkud se všichni vydáme na myslivnu. A pozor! Dopravní prostředek s sebou!

A pokud nejste fandové čarodějnic, přijďte za čtrnáct dní do Pondělkování, kde budeme sadit květiny pro maminky a vyrábět jim další dárečky ke Dni matek.

 

Fotogalerii z příprav na čarodějnický rej
otevřete kliknutím na obrázek...

 

Foto: Archiv SVČ při ZŠ Velké Pavlovice

 

27-04-2010-BK