Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

Byt na rok zdarma má své majitele ...

Rádio Jih  se ve spolupráci se stavební firmou MIKULICA s.r.o. z Velkých Pavlovic rozhodli pomoci těm, kteří to v této těžké době opravdu potřebují: rodině s malými dětmi, právě začínajícímu páru nebo někomu v nouzi umožní žít ve zcela novém krásném bytě celý rok úplně zadarmo!

Během celého měsíce září posluchači do Rádia Jih psali,  proč by měli právě oni v tomto bytě žít, na co by použili ušetřené peníze za roční bydlení zdarma, psali svoje životní příběhy a posílali fotografii těch, kterých se týkají.

Přišel DEN D a vítěze této neobvyklé soutěže vyhlásil  v živém vysílání 9. října manažer marketingu stavební firmy Mikulica z Velkých Pavlovic – zástupce partnera této mimořádné akce.

Byt na rok zdarma vyhrály dvě ženy s malým chlapcem, Iveta, Irena a Rostík a 15. října se s ředitelem stavební firmy Mikulica, panem Josefem Mikulicou, setkala jedna z výherkyň, aby převzala svou cenu - nájemní smlouvu na rok bezplatného bydlení. Jak se bude příběh výherců dál vyvíjet a jak budou s bytem spokojeni bude dál informovat Rádio Jih.

 

Ivetě, Ireně a Rostíkovi přejeme příjemné bydlení!

 

Kopie - BD Pohled2.jpg

27-10-2009