Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 700/40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

Budete odpočívat po hodech? Přečtete si hezkou knížku

Více než 80 nových knižních titulů nabízí svým čtenářům nyní Městská knihovna Velké Pavlovice. Tentokrát jsme nakoupili novinky z kamenného knihkupectví, abychom doplnili nabídku o největší knižní hity prvního pololetí letošního roku. Nechybí knihy oceněné cenou Magna Litera, cenami Kniha roku, cenou Evropské unie.

Proto jsme tentokrát trošku ošidili své dětské čtenáře, neboť jsme se soustředili na beletrii pro dospělé, aby nám neunikli autoři, jejichž  knihy nakupujeme průběžně a snažíme se získat všechny vydané tituly. Tak je tomu s knihami autorů, jako jsou Steve Barry, Sandra Brownová, Barbara Erskinová,Lisa Jacksonová, Arnošt Lustig, James Patterson, Nora Robertsová nebo Peter Watt.
Především s ohledem na studenty jsme doplnili knihy současných českých spisovatelek a spisovatelů Hany Andronikové, Petry Braunové, Mileny Holcové, Pavla Kohouta, Ireny Obermannové, Pavla Šruta či Kateřiny Tučkové.

Ze současné nabídky si určitě vybere každý čtenář.

Dana Růžičková, knihovnice

 

Seznam novinek najdete po kliknutí ZDE.

 

23-08-2012 RD