Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 700/40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

Březnová soutěž o dva romány pro ženy

Městská knihovna si na Mezinárodní den žen připravila pro své věrné čtenářky soutěž o dva romány pro ženy. Snad nám muži-čtenáři odpustí, že protentokrát zůstali opomenuti.

Stačí odpovědět na 10 otázek tematicky souvisejících s romány pro ženy a jejich autorkami. Soutěž startuje dnes 8. března a potrvá až do konce března, takže máte spoustu času.

Tak si dámy udělejte čas pro sebe, nalejte si deci vína nebo si uvařte kávu a osvěžte si své čtenářské znalosti, použijte všechny dostupné informační prostředky a náš on-line katalog a zasoutěžte si. Ze správných odpovědí vylosujeme dvě čtenářky, které oceníme za jejich znalosti knihou.

Soutěžní otázky jsou dispozici přímo v knihovně nebo je najdete v menu Městská knihovna na webových stránkách města Velké Pavlovice. Odpovědi je možné do 1. 4. 2019 odevzdat osobně nebo zaslat na email knihovna@velke-pavlovice.cz  (jako předmět emailu prosím uvést SOUTĚŽ).

Soutěžní otázky * naleznete po kliknutí ZDE

168271

Text: Lucie Gawlová, knihovnice / 8.3.2019