Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 700/40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

Bobule z devítky se v Bludišti neztratily :-)!

I když nevyhráli, určitě zazářili a pobavili! Naši deváťáci se i v letošním školním roce zúčastnili co by přímí účastníci i publikum zábavné soutěže pro děti a mládež České televize Ostrava – Bludiště. 

Soupeřem, na kterého bohužel ve finále nestačili, jim bylo Gymnázium Český Krumlov. Přestože se naši nakonec museli vyrovnat s prohrou, určitě nezapadli do nudného průměru a zapomnění. Naopak! Blýskli se svou odhodlaností, urputností a přestože jim soupeři neustále šlapali na paty, nevzdávali se, neustále se usmívali, byli optimističtí a co by to bylo za jihomoraváky, aby diváky jak ve studiu, tak i na televizních obrazovkách nepobavili! Za tímto účelem se dokonce neváhali odít do velkopavlovických krojů a promluvit místním nářečím.

Neváhejte a podívejte se! Že jste v televizi Bludiště propásli? Nevadí!
Využijte on-line iVysílání * pro spuštění stačí kliknout ZDE

Našim Bobulím – Natce, Simči, Ondrovi a Filipovi děkujeme za skvělou reprezentaci nejen Základní školy Velké Pavlovice, ale také celého našeho krásného města!

184064

Text: Karolína Bártová / Foto: Archiv Základní školy Velké Pavlovice / 20.6.2017